M-Ticaret

TardaSoft, Mobil Uygulamalar Geliştirir.

İnternet sayfası oluşturmak yerine artık mobil uygulama sahibi olarak rakiplerinizin önüne geçebilir, daha çok kitleye ulaşabilir ve sürekli iletişim halinde olabilirsiniz.

E-ticaret ile uğraşıyorsanız, e-ticaret sitesi sahibi olmak yerine, m-ticaret uygulaması sahibi olarak, ürünlerinizi, mağaza kontrol panelinden kontrol edebilir, siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Bir müşterinin, web sayfanızı açmak için web tarayıcısını açması ve sayfanızın adını yazması yerine, bir defa, uygulamanızı yüklemesi yeterli olacaktır. Telefonlarına her baktıklarında sizin uygulamanızı görecekler ve kontrol etme ihtimalleri oluşacaktır.

Ayrıca uygulamanızı yükleyen tüm kullanıcılarla, push bildirimler aracılığı ile iletişim kurabileceksiniz. Bu push bildirimler, satış yaratmak için inanılmaz etkiye sahiptirler.

Randevu ile çalışan bir profesyonelseniz, yine mobil uygulamanız sayesinde randevularınız alıp, yönetebilirsiniz. Kurumsallaşma yolunda büyük bir adım atmakla kalmaz, rakiplerinizi geride bırakarak, iş imkanınızı katlarsınız. Randevu yönetimi mobil uygulamanızla, telefonlardaki yerinizi alın.

Sağlık üzerine çalışan bir kurum sahibi iseniz ve müşterilerinize fiyat verebilmek için, onlardan görüntü almanız gerekiyorsa, kendi mobil uygulamanız üzerinden, sizin için gereken bilgilerle fotoğraf alıp, müşterinize, fiyat bilgisiyle dönüş yapabilirsiniz hatta randevuya dönüştürüp, sonuçlandırabilirsiniz.

Mobil uygulamanızla, müşterilinizin, web sayfanızı ziyaret etmelerini beklemektense her an, sürekli ve etkili bağlantı kurabilirsiniz.

başlamak için hemen tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×
Merhaba, yardımcı olabilirim.